https://www.high-endrolex.com/14 Ke stažení | Cyklostezka Bečva – Stezka pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře

Ke stažení

Aktualizované trasy ke stažení do GPS

Aktualizované trasy ke stažení do GPS

Stáhněte si jednotlivé úseky cyklostezky, včetně příjezdových tras na nádraží. Soubor byl aktualizován v březnu 2017.

Celá trasa [zip].
Vsetínská Bečva [gpx] nebo [zip].
Rožnovská Bečva [gpx] nebo [zip].
Přerovská Bečva [gpx] nebo [zip].

Upozornění: pokud by měly soubory po stažení změněné jméno či koncovku, stačí koncovku opravit na gpx. Pokud byste měli zájem o jiný formát, napište nám. Budeme také zvědaví na vaše zkušenosti s trasou.

Naučné stezky v okolí Valašského Meziříčí

Naučné stezky najdete v přiloženém PDF

 

 

 

Úsek I. Vsetínská Bečva

Úsek kolem Vsetínské Bečvy začíná ve Velkých Karlovicích a končí ve Valašském Meziříčí. Na více než 58 kilometrech se můžete těšit na krásnou přírodu Hornovsacka, valašské dřevěnice a jedno z center Valašska – město Vsetín.

Stáhněte si:

Úsek II. Rožnovská Bečva

Část cyklostezky sledující tok Rožnovské Bečvy vede z obce Horní Bečva do Valašského Meziříčí a měří 31 kilometrů. Úsek patří k vůbec nejmodernějším cyklostezkám u nás a provede vás kromě jiného i významným valašským městem Rožnovem pod Radhoštěm.

Stáhněte si:

Úsek III. Bečva

Úsek mezi dvěma soutoky – Vsetínské s Rožnovskou Bečvou a Bečvy s Moravou – začíná ve Valašském Meziříčí a končí v Tovačově. Měří 70 kilometrů a dovede vás z valašských kopců úzkou Moravskou bránou až do hanáckých rovin kolem Přerova.

Stáhněte si:

Společně po Valašsku a Kysuciach

Projekt „Společně po Valašsku a Kysuciach“ je společný projektem spolku Cyklostezka Bečva, z.s. a Domu kultury v Čadci. 

Stáhněte si:

© 2024 Cyklostezka Bečva, z.s. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením spolku Moravské stezky a s uvedením zdroje. | ondrejfirla.eu